Boyun Omuz Sırt için Yoga

Nisan ayında Perşembe derslerinde, Mayıs ayında Pazartesi derslerinde Omurga Sağlığı odaklı çalışmaya devam edeceğiz.

Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga dersi nedir?

Kendinizi stresli, endişeli hissediyorsanız, bedeninizde özellikle Boyun Omuz Sırt bölgesinde gergin hissediyorsanız bu derslerime katılabilirsiniz.

Boyun Omuz Sırt bölgesindeki gerginlikler, gün içinde rahat akmayan nefesler, verimsiz uyku, uyku sorunları, gün içinde motivasyon, konsantrasyon, keyifsizlik gibi hallere sebep olmaktadır.

Başta omurganız olmak üzere, tüm bedene yönelik güçlendirici ve rahatlatıcı pratikler gerçekleşir. Bu sayede bedeniniz dinçleşir, dayanıklılık ve kuvvet kazanır. Hareket etmek, zihinsel gerginliklerinizin rahatlamasına destek verir. Bedendeki kan dolaşımının rahatlaması ile yaşam enerjiniz tüm organlara daha rahat ulaşır, bu durum: Zihinsel, psikolojik, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza, sinir sisteminize, bağışıklık sisteminize iyi gelir.

28 Haziran Pazartesi Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga 
05 Temmuz Pazartesi saat 19.30 Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga 
12 Temmuz Pazartesi saat 19.30 Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga 
19 Temmuz Pazartesi saat 19.30 Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga – Kayıt
26 Temmuz Pazartesi saat 19.30 Boyun Omuz Sırt için Hatha Yoga 

4 ders 220 TL
Tek ders 59 TL

Tüm ders fiyatlarına %18 KDV dahildir.

Kayıt için lütfen: barakayoga@gmail.com adresine mail atınız.
Mailde isim soyismi ve iletişim bilgilerinizi lütfen eklemeyi unutmayınız. Size kesin kayıt için hızlı şekilde dönüş yapılacaktır.

Kimler bu derslere katılabilir? 

Spor yapar gibi, herhangi bir hedef peşinde koşmak, kendini başkalarıyla kıyaslamak, “hırslanıp” kendine zarar verme gibi bir tavra girmediğin müddetçe bu kurs senin için uygundur. Varsa fiziksel bir hassasiyetin, bedene saygı duyarak, bedene zarar vermeme esasını unutmayarak tüm pratikler iyi gelecektir. 

x Online Yin Yoga ve Online Hatha Yoga derslerim, hamileler, çocuklar için uygun değildir.

x Bu dersler, kronik bir hastalığınız varsa, herhangi bir tedavi sürecindeyseniz ve doktorunuz onay vermiyorsa sizin için uygun değildir. 

%d blogcu bunu beğendi: