Şubat 2021 Online Dersler

Şubat ayında Ece Ekincioğlu ile Online gerçekleşecek dersler şöyle: Salı saat 19.30 Yin Yoga ve Perşembe saat 19.30 Hatha Yoga/ Boyun Omuz Sırt Odaklı

Ders buluşma tarihleri:

02 Şubat Salı saat 19:30 Yin Yoga
04 Şubat Perşembe saat 19:30 Hatha Yoga/ Boyun Omuz Sırt Odaklı
09 Şubat Salı 19:30 Yin Yoga
11 Şubat Perşembe saat 19:30 Hatha Yoga/ Boyun Omuz Sırt Odaklı
16 Şubat Salı 19:30 Yin Yoga
18 Şubat Perşembe saat 19:30 Hatha Yoga/ Boyun Omuz Sırt Odaklı
23 Şubat Salı 19:30 Yin Yoga
25 Şubat Perşembe saat 19:30 Hatha Yoga/ Boyun Omuz Sırt Odaklı

Ücretler 
*Tüm Online Ders Ücretlerine KDV dahildir (%18).
Online Tek ders ücret: 59 TL– Ders süresi: 1 saat 15 dakika
Online 4 ders ücret: 220 TL– Toplam ders süresi: 5 saat 
Online 8 ders ücret: 380 TL– Toplam ders süresi: 10 saat
Deneme ders ücreti: 35 TL ( Daha önce hiç İstanbul ve İzmir’de stüdyo derslerime veya kamplarıma katılmadıysanız, tanışmak için bu derse katılabilirsiniz. Bir sefer için geçerlidir. Şubat programına kayıt için deneme derslerinden Ocak ayında faydalanabilirsiniz.)

Ders içerikleri hakkında bilgi:

Boyun Omuz Sırt için Yoga dersi nedir?

Kendinizi stresli, endişeli hissediyorsanız, bedeninizde özellikle Boyun Omuz Sırt bölgesinde gergin hissediyorsanız bu derslerime katılabilirsiniz.

Boyun Omuz Sırt bölgesindeki gerginlikler, gün içinde rahat akmayan nefesler, verimsiz uyku, uyku sorunları, gün içinde motivasyon, konsantrasyon, keyifsizlik gibi hallere sebep olmaktadır.

Başta omurganız olmak üzere, tüm bedene yönelik güçlendirici ve rahatlatıcı pratikler gerçekleşir. Bu sayede bedeniniz dinçleşir, dayanıklılık ve kuvvet kazanır. Hareket etmek, zihinsel gerginliklerinizin rahatlamasına destek verir. Bedendeki kan dolaşımının rahatlaması ile yaşam enerjiniz tüm organlara daha rahat ulaşır, bu durum: Zihinsel, psikolojik, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza, sinir sisteminize, bağışıklık sisteminize iyi gelir.

Yin Yoga nedir?
Yin Yoga bedeninizde akan yaşam enerjisini destekler, bağ doku ve eklem sağlığınıza iyi gelir, bağ dokularınızın esnemesini (bağ doku: kemikleri, kasları, damarları birbirine bağlayan, organları çevreleyen doku), beslenmesini, nemlenmesini sağlar. 

Bağ dokuların, eklem sağlığının desteklenmesi sayesinde, bedeninizde akan yaşam enerjisi rahatlar ve tüm organlara daha rahat ulaşır, bu durum: Zihinsel, psikolojik, ruhsal ve fiziksel sağlığınıza, sinir sisteminize, bağışıklık sisteminize iyi gelir. 

Tüm derslerim 11 yıllık yoga eğitmenlik tecrübeme ve 14 yıldır üzerine çalıştığım “yaşam enerjisi” bilgilerine dayanarak gerçekleşmektedir.

Ders içerikleri kendi hayatımda ve öğrencilerimde faydasını gördüğüm Hatha Yoga, Geleneksel Çin Tıbbı temelli Meridyen Teorisi& Fasya bilgilerine ve pratiklerine dayanmaktadır. 

  • Nefes Teknikleri
  • Bilinçli Farkındalık/ Mindfulness Çalışmaları
  • Meditasyon Teknikleri
  • Derin Gevşeme Egzersizleri
  • Yaşam Enerjisi Bilgileri
  • Enerji Dengeleme Teknikleri 
  • Tüm bedene kuvvet ve esneklik kazanmaya yönelik Yin Yoga- Hatha Yoga pratikleri
  • Ve gündelik hayatta yaşam enerjinizi dengelemeye yönelik uygulamalar paylaşılacaktır.

Kadim bir bilgi sistemi olan Yoga çalışmaları ile hem kendinizi daha iyi tanımak, daha iyi anlamak ve hayatı daha iyi ve keyifle, rahatlıkla yaşamak, endişe ve kronik stres hallerini hafifletmek, bedeninizi desteklemek adına online derslerime katılabilirsiniz.

Çalışma Online Zoom ile gerçekleşmektedir.
Online çalışma ücretlidir, ücrete KDV dahildir. 

Görüşmek dileğiyle,
Ece Ekincioğlu

Kimler bu derslere katılabilir? 

Spor yapar gibi, herhangi bir hedef peşinde koşmak, kendini başkalarıyla kıyaslamak, “hırslanıp” kendine zarar verme gibi bir tavra girmediğin müddetçe bu kurs senin için uygundur. Varsa fiziksel bir hassasiyetin, bedene saygı duyarak, bedene zarar vermeme esasını unutmayarak tüm pratikler iyi gelecektir. 

x Online Yin Yoga ve Online Hatha Yoga derslerim, hamileler, çocuklar için uygun değildir.

x Bu dersler, kronik bir hastalığınız varsa, herhangi bir tedavi sürecindeyseniz ve doktorunuz onay vermiyorsa sizin için uygun değildir. 

Kayıt& Bilgi& İletişim: barakayoga@gmail.com 

%d blogcu bunu beğendi: