Haziran’da tüm omurgana, boynuna, sırtına ve zihnine rahatlık!

Geç kalmadın! Haziran Online Canlı derslere halen kayıt olabilirsin.

13 Haziran Pazartesi itibariyle, Haziran grup derslerine canlı Online Zoom üzerinden sen de katılabilirsin. Ders kayıtlarını 1 hafta boyunca dilediğin zaman, dilediğin kadar tekrarlama imkanıyla.

Pazartesi ve Salı akşamları Hatha Yoga ve Yin Yoga derslerinde buluşuyoruz.

13-20-27 Haziran Pazartesi saat 20.00 Online HATHA YOGA
Tüm Omurga ve Kemik Sağlığı& Zihinsel Rahatlık için

14-21-28 Haziran Salı saat 20.00 Online YİN YOGA 
Eklem ve Bağ Doku Sağlığı için Meridyen Odaklı

Avantajlı 6 ders üyelik: 300 TL (3 Hatha& 3 Yin Yoga)
4 ders 250 TL
Tek ders 75 TL

Pazartesi akşamları, özellikle kemik sağlığına yönelik hareket ediyoruz, tüm kasları güçlendirirken, kemik sağlığını da derinden desteklemeye bu ay da devam ediyoruz. Hatha Yoga dersleri Haziran boyunca Pazartesi saat 20.00’de. 

Salı akşamları, yaşam enerjisini yükseltmeye, tüm eklem sağlığını desteklemeye, tüm bağ doku sağlığını nemlendirmeye, güçlendirmeye devam ediyoruz. Meridyen Odaklı Yin Yoga dersleri Haziran boyunca Salı saat 20.00’de. 

Yaşam enerjinizi yükseltmek, bedeni anatomi bilgileri temeliyle hareket ettirerek desteklemek ve zihinsel olarak rahatlamak için bu derslere katılabilirsiniz.

Sadece kendine zaman ayırmanın hediyesini bedeninden ve ruhundan eksik etmek istemiyorsan,
Pazartesi saat 20.00 Online Hatha Yoga: Boyun omuz sırt bölgesindeki gerginlikleri serbest bırakmak ve tüm omurgayı, kas ve kemik sağlığını desteklemek için bu derse katılabilirsin. Çalışma 75 dakika sürer, çalışmayı kayıttan 1 hafta boyunca dilediğin zaman dilediğin kadar tekrarlayabilirsin.

Salı saat 20.00 Online Yin Yoga: Hareket rahatlığımızı ve kabiliyetimizi belirleyen eklemlerini derinden beslemek, tüm bedeni bir arada tutan bağ doku sağlığını desteklemek, akupunkturdan bilinen organ meridyenlerinde akan yaşam enerjini dengelemek, yaşam enerjini yükseltmek için bu derslere katılabilirsin. Çalışma 75 dakika sürer, çalışmayı kayıttan 1 hafta boyunca dilediğin zaman dilediğin kadar tekrarlayabilirsin.

Kayıt: barakayoga@gmail.com
Mailinize hızlı şekilde dönüş sağlanacaktır.
Dersler Zoom Online üzerinden gerçekleşir.

%d blogcu bunu beğendi: