Datça Yoga Tatili 2022

Tursab

 Bu etkinlik , Tursab’a kayıtlı A 13122 lisans numaralı Workshopix Company Travel Agency aracılığıyla gerçekleşecektir.

Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde
08-11 2022 Eylül
Datça Yoga& Meditasyon Tatili
Hatha Yoga& Yin Yoga- 3 Hazine

Baraka Yoga olarak gerçekleştirdiğimiz Datça Yoga& Meditasyon kampımızın yedincisi, bu sene 08-11 Eylül’de Ece Ekincioğlu ile Ovabükü’nde.

Masmavi bir denizin karşısında, kendine has dinlendirici ve tazeleyici bir güce sahip Ovabükü’nün en güzel kıyısında Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde Yoga ve Meditasyon çalışmaları eşliğinde harika bir tatil için Datça’da buluşuyoruz! 

Sabah ve akşamları tertemiz havada, deniz hemen kenarında, nefes, meditasyon, gevşeme tekniklerini içeren Yoga pratikleri ile tüm bedeninizi güçlendirin, zihninizi sakinleştirin ve yaşam enerjinizi en derinden yenileyerek canlandırın.

Tatil boyunca Yin Yoga& Hatha Yoga stillerini içeren pratikleri gerçekleşecektir, düzenli olarak başta Mindfulness olmak üzere farklı meditasyon çalışmaları uygulanacaktır.

Her seviyeden katılımcı için bu tatil uygundur. Eğitmen tarafından seviyenize göre yönlendirmeler yapılacaktır. Yeni yogaya başladıysanız ya da uzun yıllardır yoga yapıyorsanız da bu tatile rahatlıkla katılabilirsiniz.

Datça Mesudiye’nin en büyük koyu olan Ovabükü, sakinliği, dinginliği sevenler için vazgeçilmez bir yer. 600 metrelik plajıyla, Türkiye’nin şüphesiz en güzel yerlerinin başında geliyor.

Melinda Pansiyon denizin hemen kenarında, leziz yemekleri ve harika deniziyle keyifli bir tatil geçireceğiniz sıcacık bir mekan. Deniz kenarında yoga yapmamız için özel bir platformu var. Yoga öncesi ve sonrası denize girmek için birkaç adım atmanız yeterli.

Boş zamanlarınızda masmavi denizde yüzebilir, güneşlenebilir, sahilde yürüyüşlere çıkabilir, Ovabükü’nün doğal& taze lezzetleriyle sağlık ve keyifle tüm benliğinizi besleyebilirsiniz. 

  • Çocuklar için uygun değildir. 
  • Hamileler için uygun değildir.
  • Kamp program içeriği, özellikle bedeninizi güçlendirmeye ve rahatlatmaya yöneliktir. Yaşam sevincinizi yükseltmek, derin katmanlarda birikmiş olan zihinsel ve ruhsal streslerinizi serbest bırakmak adına her seviyeye uygun çalışmalar gerçekleşecektir.

Kampa Ulaşım: Ulaşım katılımcılara aittir.


Uçakla: Uçak ile gelecek ve dönecek katılımcılarımız için uçuş saati önerimiz olacaktır. Yaklaşık aynı saatte havaalanında olan katılımcılar için, Dalaman’dan direk transfer ayarlanma imkanı yeterli sayı olursa ayarlanabilmektedir. Ortak hareket etmek isteyenlerin Dalaman’a en geç 12.30 gibi inecek bir uçuş tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirden gelecekseniz, Dalaman Havalimanı’na gelip,  direk Datça’ya transfer ile gelmek mümkün. Datça merkezden Ovabükü’ne dolmuşla gelebilirsiniz.

Marmaris’e Havaş servisiyle gidip, oradan Datça otobüsüne aktarma yaparak Datça otogarına ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşa binerek Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Otobüsle gelecek olanlar: Hangi şehirden gelecekseniz , Datça Otogara otobüsle gelmek mümkündür. Ulusoy, Pamukkale gibi firmaların gece otobüslerini tercih ederek, sabah Datça Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşla, Ovabükü’ne gelebilirsiniz. 

Arabayla eğer Bodrum’dan geliyorsanız: Körmen Koyuna varan Datça feribotuyla gelip feribot servisiyle ya şehir merkezine ulaşıp oradan Datça merkezden yaklaşık 20 dakika içinde Ovabükü’ne ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Bizim önerimiz kısa ve rahat bir yolculuk için uçakla Dalaman’a gelmenizdir. Eğer uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı bilet alabilmek için en kısa zamanda biletinizi almanızı tavsiye ederiz.

Diğer Bilgiler

·      Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

·      İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.

Programı satın almak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: